Oferty Pracy

W związku z dynamicznym rozwojem działu serwisu poszukujemy nowej osoby na stanowisko :

Technik / Inżynier Serwisu

Zakres obowiązków :

  • Profesjonalna obsługa serwisowa urządzeń drukujących u klienta , na terenie Szczecina i okolic.
  • Instalacja i konfiguracja urządzeń w środowisku sieciowym klienta.
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami, doradztwo techniczne.

Wymagania :

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane wyższe techniczne)
  • Podstawowa wiedza z obszaru IT
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • Kultura osobista
  • Prawo jazdy
  • Nastawienie na ciągłe uczenie się i rozwój

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, pracę z najnowocześniejszymi technologiami na rynku IT, miłą atmosferę, nowoczesne narzędzia pracy.

Oferty prosimy składać na praca@sbi.pl , w polu temat proszę wpisać : CV

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 833)

Zastrzegamy sobie prawo  do odpowiedzi wyłącznie  na wybrane oferty