• Nashuatec MPC2050

  • Producent:Nashuatec
  • Kategoria:inne » DRUKARKI WIELOFUNKCYJNE wybór przez kategorie » KOLOR

Efektywne kosztowo
kompaktowe urządzenia kolorowe

Niskie koszty produkcji profesjonalnych, kolorowych dokumentów
Wymagania dzisiejszych biur są bardzo wysokie. Użycie koloru w dokumentach staje się już standardem. Bardzo ważne przy stosowaniu koloru stają się jednak koszty. Dzięki nowemu wielofunkcyjnemu urządzeniu kolorowemu Nashuatec MPC2051 uzyskasz znakomitej jakości wydruki kolorowe przy zadziwiająco niskich kosztach. Produktywne, uniwersalne i kompaktowe - urządzenia te oferują znakomite parametry za najniższą w swojej klasie cenę. Co więcej, wszystkie zaawansowane funkcje i opcje znajdują się w niewielkiej i kompaktowej obudowie.

Nashuatec MPC2050

Niedrogie i wydajne kolorowe urządzenia wielofunkcyjne

 

W dzisiejszych czasach firmy potrzebują najwyższej klasy kolorowych urządzeń cyfrowych. Wiele firm zaniepokojonych jest jednak ich kosztami. Dla innych natomiast ważna jest powierzchnia biurowa, a także wpływ urządzeń na środowisko naturalne. Urządzenia Nashuatec MPC2051 dostarczają wysokiej jakości wydruki i mają mały wpływ na środowisko.

Nashuatec oferuje profesjonalne urządzenia kolorowe o dużych możliwościach i zaawansowanych technologiach obiegu dokumentów, zajmujące niewiele miejsca. Możesz teraz przyczynić się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla posiadając wysoce wydajne urządzenie drukujące w formacie A3, oszczędzając jednocześnie czas i pieniądze.

  • Wysoka wydajność i niski koszt dzięki prędkości 20 stron na minutę, zarówno w druku kolorowym, jak i czarno-białym.
  • Wielofunkcyjność: kopiowanie, drukowanie, skanowanie i faksowanie (opcja).
  • Technologie przyjazne dla środowiska, oszczędzające energię i koszty.
  • Zwiększone bezpieczeństwo Twoich danych.