Regulamin

Regulamin sprzedaży sklepu internetowego www.sbi.pl

 

1. Informacje ogólne

 

 

Właścicielem sklepu internetowego www.sbi.pl jest firma Systemy Biurowe Integracja Marcola i wspólnicy Spółka Jawna(NIP 851-27-88-024, KRS : 0000124851,Sąd Rejonowy w Szczecinie, XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego REGON : 812524223 ) zarejestrowana przy ulicy Rosponda 30/3, 71-793 Szczecin.  Biuro handlowe mieści się przy ulicy Bohaterów Warszawy 106/1 2. Adres do korespondencji: Systemy Biurowe Integracja  Ul.Bohaterów Warszawy 106/1 70-373 Szczecin

 

2. Przedmiot transakcji

 

Przedmiotami transakcji dokonywanych za pośrednictwem sklepu internetowego sbi.pl są produkty przedstawione w ofercie, widniejące na stronie www.sbi.pl, w momencie składania zamówienia przez Klienta, dla których opcja „dostępność” jest ustawiona na „jest”.

W przypadku kiedy przy opcji „dostępność” podany jest numer telefonu i słowo „zapytaj” , koszyk jest nieaktywny a produkt nie podlega sprzedaży poprzez sklep internetowy, transakcja jest negocjowana bezpośrednio przez kupującego ze znajdującym się pod wskazanym telefonem przedstawicielem handlowym .

 

3. Rejestracja i ochrona danych osobowych.

 

   a. Rejestrując się na www.sbi.pl, klient zostanie poproszony o podanie swoich danych poprzez wypełnienie formularza. Każdy klient ma prawo do wglądu swoich danych, posiada też możliwość ich zmiany. Rejestrując się klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych jedynie do potrzeb realizacji składanych na www.e-toner.eu zamówień, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133 poz. 883). 

   b. Zaprenumerowanie elektronicznego newslettera, w którym przedstawiamy nowości, promocje wymaga tylko podania adresu e-mail. Wysyłamy e-maila zwrotnego z prośbą o potwierdzenie rejestracji.

 

4. Zasady zamawiania

 

W przypadku braku dostępności produktu (dostępność : zapytaj 91 432 50 60) należy skontaktować się z naszym przedstawicielem handlowym , oznacza to ,że sprzedaż danego produktu prowadzimy poza sklepem internetowym www.sbi.pl

 

   a. Zamówienia można składać drogą elektroniczną na stronie sklepu. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Realizacja zamówień odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.

   b. Klient zobowiązany jest podać w formularzu zamówienia adres poczty internetowej, na który zostanie przesłane potwierdzenie zamówienia.

   c. Klient ma możliwość zmiany, korygowania oraz anulowania złożonego i potwierdzonego zamówienia, wysyłając e-maila adres etoner@sbi.pl, ale nie później niż 4 godziny od jego złożenia. Nie dotyczy to zamówień już wysłanych, zrealizowanych.

   d. W przypadku braku możliwości sprawdzenia lub skorygowania zamówień budzących wątpliwość lub zawierających nie kompletne dane, nie zostaną one zrealizowane.

   e. Ceny towarów znajdujących się w sklepie są cenami brutto, wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Informacje o podanych cenach obowiązują w chwili składania zamówienia do czasu jego realizacji i w tym czasie nie ulegną zmianie. Oferta jest ważna do wyczerpania się zapasów.

   f. Firma wystawia faktury VAT. Aby otrzymać fakturę VAT należy podać odpowiednie dane.

   g. Wysyłkę realizujemy wyłącznie na terenie Polski, od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy.

 

4. Realizacja, wysyłka i zapłata.

 

   a. Zamówione tonery drukarki kserokopiarki i inne towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem firmy Poczty Polskie lub firmy kurierskiej UPS. Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówień.

   b. Termin realizacji zamówienia (wysyłki) wynosi do 48 godzin od momentu potwierdzenia zamówienia.

   c. Koszt przesyłki ponosi kupujący i wynosi on: a) Poczta Polska (wpłata na konto) - 11 zł b) Poczta Polska (płatne przy odbiorze) - 16 zł c) Kurier UPS (wpłata na konto) - 15 zł d) Kurier UPS (płatne przy odbiorze) - 21 zł , e) odbiór osobisty – 0 zł

   d. Klient wybiera formę uregulowania należności: za pobraniem lub przedpłatą na rachunek firmy. Nr rachunku bankowego do przedpłaty zostanie przesłany na adres mailowy klienta (podany w zamówieniu) po uprzednim sprawdzeniu dostępności tonerów, drukarek, kserokopiarek lub innych towarów. Termin realizacji zamówienia z opcją przedpłaty wynosi do 48 godzin od momentu zaksięgowania wpływu na konto.

  e. Towary dostępne w sklepie internetowym nie objęte osobną umową gwarancyjną objęte są 12-miesięczną odpowiedzialnością sprzedawcy wynikającą z Kodeksu Cywilnego.

 

5. Zwrot towaru, wymiana i reklamacje.

 

  a. Klient, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 10 dni od zawarcia umowy. W tym celu należy się skontaktować z firmą SBI drogą elektroniczną. W odpowiedzi firma odsyła druk pisma zwrotu, który należy wydrukować i wypełnić. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie10 dni. Towar powinien wrócić w takim stanie, w jakim został zakupiony, bez śladów użytkowania w oryginalnym opakowaniu wraz z paragonem fiskalnym i wypełnionym drukiem zwrotu. Kupujący otrzyma zwrot kwoty zakupu urządzenia na wskazane konto bankowe. Gwarantujemy pełny zwrot wartości produktu bez kosztów wysyłki. Termin 10-cio dniowy, w którym konsument może odstąpić od umowy liczy się od dnia wydania rzeczy.

   b. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z firmą na adres : office@sbi.pl  . W odpowiedzi dołączymy druk reklamacyjny.

   c. Należy w takiej sytuacji odesłać towar na adres:

 

SBI

ul.Boh Warszawy 106/1

70-373 Szczecin

 

wraz z wypełnionym drukiem reklamacyjnym oraz fakturą. O sposobie rozpatrzenia reklamacji klient zostanie powiadomiony drogą pisemną (Poczta Polska).

 

   Po zakończeniu procedury reklamacyjnej w przypadku uznania reklamacji produkt jest przekazywany Klientowi na koszt www.sbi.pl

 

6. Ustalenia końcowe

 

   a. Do korzystania z www.sbi.pl niezbędne jest posiadanie przeglądarki internetowej (np. Internet Explorer, Mozilla Firefox). Przeglądarka powinna obsługiwać szyfrowaną transmisję danych (SSL) oraz obsługiwać skrypty Javascript. Włączona musi być również obsługa plików cookie.

 

b. Korzystanie ze sklepu e-toner.eu oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.